Infoekspres Polska - Polskie Media Niezależne

Aktualizacja, 22 marzec 2024 rok: Poszukujemy kandydatów na stanowiska Arbitrów, zwanych inaczej sędziami. Kandydaci, zarówno mężczyźni i kobiety - powinni mieszkać w Szczecinie lub okolicach, mieć minimum 35 lat, nieskazitelny charakter, być nie karani za przestępstwa pospolite, mieć doświadczenie etc. Pierwsze posiedzenia Narodowego Sądu Arbitrażowego przy Kancelarii „PrawoMocny” w Szczecinie rozpoczęły się w listopadzie 2023-go roku, w trybie sesji.

Piotr Moskwa: Sprawa psów – kolejna nagonka na mnie

W dniu dzisiejszym, tj. 19 marca 2024 roku około 9-rano miałem wizytę dwóch funkcjonariuszy policji (kobieta i mężczyzna) i dwóch przedstawicieli Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami (kobieta i mężczyzna) przed domem, którzy domagali się wpuszczenia na teren prywatny, mówiąc mi, że przyszli w sprawie moich piesków.
Oczywiście, takie żądanie jest bezprawne, wobec braku nakazu sądu.

Okazało się, że tzw. interwencja dotycząca moich psów była w zainteresowaniu Komendy Miejskiej Policji, która znajduje się w centrum miasta Szczecina przy ul. Kaszubskiej 35, bowiem tak przedstawił mi to mężczyzna - funkcjonariusz policji.
Nie byłem tym specjalnie zdziwiony, bowiem nagonka na mnie i moją rodzinę trwa od wielu lat, jeśli chodzi o psy – jest podobnie.
Oczywiście zawsze udział w tzw. interwencji brała Komenda Policji z dzielnicy Pogodno, pod którą podlega teren mojego zamieszkania i jest ona w pobliżu.
Jak widać funkcjonariusze tej komendy nie chcą grać piłką wiadomego pochodzenia, innymi słowy brać udział w bezprawnych idiotycznych nagonkach – zwanych policyjnymi interwencjami.
Wobec tego sprawa jest oczywista, dlaczego policjanci przyjechali aż z Komendy Miejskiej Policji ?

W ramach tej tzw. interwencji pokazałem swoje psy, pomimo tego, że policjant powiedział, abym ich nie wypuszczał z kojca na ogród, bo oni chcieli do mnie wejść, aby je zobaczyć. Zażądali ode mnie książeczek zdrowia psów, które im okazałem, jak też swój dowód tożsamości, o który prosił policjant. Policjanta też prosiłem o jego dokument służbowy.
W ramach tzw. interwencji spytali się mnie „obrońcy zwierząt” o to, czy psy spuszczane są luźno, czy wychodzą na spacer i czy mogą zobaczyć obrożę oraz zobaczyć kojec ?
Oczywiście psy biegają i wychodzą na spacery pod moją kontrolą. Obrożę i smycz pokazałem.
Zgodziłem się na obejrzenie kojca. Na teren swój wpuściłem kobietę z TOZu, która zobaczyła kojec, w którym już przebywały psy.
Policjant chciał, abym wpuścił również policjantkę na swój teren. Na to się nie zgodziłem, mówiąc, że nie ufam policji, podobnie jak zamordowany Andrzej Lepper, który ostrzegał, aby do takich sytuacji nie dopuszczać, bo wtedy zagrożone jest nasze bezpieczeństwo.

Na zakończenie policjant spytał się o mój numer telefonu, do kontaktu. Wówczas powiedziałem mu, że w ramach Kancelarii „PrawoMocny”, którą założyłem i o której już podczas rozmowy informowałem - jest dostępny numer telefonu. Policjanci odnaleźli stronę www.kancelaria.prawomocny.org i w swoich smartfonach zanotowali sobie mój służbowy nr +48 793 669 290.

Zapis na NSA w Szczecinie – O czym warto pamiętać ?

Mając na uwadze tą sprawę, traktuję ją jako bezprawną akcję, zarazem moje Prawo do zrobienia Zapisu na Pozew do Narodowego Sądu Arbitrażowego www.nas.sz-prawomocny.pl, który zgodnie z Konwencją Nowojorską z 10 czerwca 1958 roku – działa jako sąd międzynarodowy i ma prawo do sądzenia imiennego każdego: urzędnika, przedsiębiorcy i zwykłego człowieka, przed którym to sądem każdy człowiek jest równy i odpowiada za swoje decyzje – czyny, nadto nie chroni go żaden immunitet.
Wyroki Narodowego Sądu Arbitrażowego są równe wyrokom sądów powszechnych.
Każda orzekana kara finansowa idzie do realizacji w Kancelarii Komornika Sądowego przy NSA w Szczecinie www.prawomocny.org

*****************************
Przedstawiciele TOZu urzędują:
Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami w Polsce
Oddział w Szczecinie
ul. Ojca Beyzyma 17, 70-391 Szczecin

*****************************
Taka to była sprawa i czym prędzej piszę o tym, aby Polacy o tym wiedzieli.
Informację tą można kopiować i publikować w całym Internecie i nie tylko (bez żadnych zmian), informując o źródle jej pochodzenia.

Piotr Moskwa
Prezes / Zarząd
Kancelaria „PrawoMocny” Rok 2023-2024
http://www.kancelaria.prawomocny.org/
Tel. służbowy +48 793 669 290, w godz. 08.00-16.00, w dniach: pon.-pt.

Patronat Medialny:
Infoekspres Polska 1998-2024
http://www.infoekspres.pl/
Szczecin, 19 marzec 2024 rok, godz. 13:08

nach oben