Infoekspres Polska - Polskie Media Niezależne

Aktualizacja, 22 marzec 2024 rok: Poszukujemy kandydatów na stanowiska Arbitrów, zwanych inaczej sędziami. Kandydaci, zarówno mężczyźni i kobiety - powinni mieszkać w Szczecinie lub okolicach, mieć minimum 35 lat, nieskazitelny charakter, być nie karani za przestępstwa pospolite, mieć doświadczenie etc. Pierwsze posiedzenia Narodowego Sądu Arbitrażowego przy Kancelarii „PrawoMocny” w Szczecinie rozpoczęły się w listopadzie 2023-go roku, w trybie sesji.

Radna Zielińska z Kołobrzegu na usługach prezesa ROD Janiska - Sylwestra Kaczorowskiego

Dokładnie 19 grudnia 2023 roku, w godzinach wieczornych na terenie Rodzinnych Ogrodków Działkowych Janiska - przed domem Edyty Mech, miało miejsce zdarzenie w którym brała udział radna Miasta i Gminy Kołobrzeg - Izabela Zielińska, której asystował męźczyzna. Jak twierdzi Edyta Mech: to policjant. Radna Zielińska mówiła, że dzwonił do niej prezes. Ponadto, że Piotr Moskwa jej nie pomoże i nikt inny. Mówiła także, że w grę może wchodzić ugoda Zarządu z nią, zaś nie mediacja według Piotra Moskwy, bo zajmuje działkę bezprawnie. Policjant natomiast mówił, że jak tylko spadnie śnieg, to przyjedzie policja i zabiorą dzieci, a ona dostanie kilka zarzutów.
To tyle w skrócie o tym wydarzeniu, co wynika z informacji Edyty Mech, zaraz po wydarzeniu.

Według informacji uzyskanych przez Dziennikarskie Biuro Śledcze - pomoc radnej Zielińskiej jest pozorna. Wszystkim, którym rzekomo pomaga - w praktyce szkodzi. Prawnicy ze środowiska kołobrzeskiego i innych środowisk mówią, że w wyniku jej fikcyjnej działalności rodzicom zabierają dzieci.
Nadmienić także potrzeba, że pierwsza fikcyjna pomoc ze strony radnej Izabeli Zielińskiej - została zaoferowana Edycie Mech na Komisariacie Policji w Kołobrzegu, gdzie ją radna zaprosiła.
W dniu dzisiejszym tj. 20 grudnia 2023 roku dzwoniłem do radnej Izabeli Zielińskiej z dwóch numerów telefonów, jednakże na połączenia nie zareagowała. Po krótkim czasie zadzwoniła do mnie na nr Kancelarii „PrawoMocny” +48 793 669 290 i kiedy jej powiedziałem o wydarzeniu w ROD Janiska - zaczęła mi grozić Policją i Prokuraturą, przy tym stwierdzając, że nie mam prawa do niej dzwonić, że ona sobie tego nie życzy.
Poinformowałem Izabelę Zielińską, że trafi przed Narodowy Sąd Arbitrażowy w Szczecinie.
Zapomniała radna Izabela Zielińska, komu ma służyć i jakie przyrzeczenie składała ? Zapomniała też o tym, że jest Osobą Publiczną ? Jej nr telefonu +48 603 358 614 - nie stanowi tajemnicy, który nota bene (warto zauważyć) znajduje się na Facebooku.

W związku z tym wydarzeniem i gromadzonym materiałem w Kancelarii „PrawoMocny” przeciwko radnej Izabeli Zielińskiej i innym ludziom - ogólnie mającym związek, z działką na której stoi dom Edyty Mech - zostanie złożone Zawiadomienie do stosownych organów ścigania.
Kancelaria „PrawoMocny” stoi na stanowisku, że należy podważyć wszystko, co zostało ukartowane przeciwko Edycie Mech i jej dzieciom w ROD Janiska.

Z poważaniem,
Piotr Moskwa
Prezes / Zarząd
Kancelaria „PrawoMocny”
http://www.kancelaria.prawomocny.org/
Tel. służbowy +48 793 669 290, w godz. 08.00-16.00, w dniach: pon.-pt.
Tel. bezpośredni +48 792 878 969, w godz. 08.00-20.00, przez 7 dni w tygodniu.

Patronat Medialny:
Infoekspres Polska 1998-2023
http://www.infoekspres.pl/
Szczecin, 20 grudzień 2023 rok, godz. 15:22

nach oben