Infoekspres Polska - Polskie Media Niezależne

Aktualizacja, 22 marzec 2024 rok: Poszukujemy kandydatów na stanowiska Arbitrów, zwanych inaczej sędziami. Kandydaci, zarówno mężczyźni i kobiety - powinni mieszkać w Szczecinie lub okolicach, mieć minimum 35 lat, nieskazitelny charakter, być nie karani za przestępstwa pospolite, mieć doświadczenie etc. Pierwsze posiedzenia Narodowego Sądu Arbitrażowego przy Kancelarii „PrawoMocny” w Szczecinie rozpoczęły się w listopadzie 2023-go roku, w trybie sesji.

Kancelaria „PrawoMocny” i Piotr Moskwa: Organizatorzy spotkania dla przedsiębiorców i właścicieli Autonomii w dniu 30 kwietnia 2023 roku w Szczecinie

Uwaga ! Zgłoszenia udziału w spotkaniu przedsiębiorców i właścicieli Autonomii dnia 30 kwietnia 2023 roku w Szczecinie – należy wyłącznie kierować do organizatorów, czyli: Kancelarii „PrawoMocny” pod numer telefonu: +48 793 669 290, w godzinach: 8-16, od pon.-pt. oraz bezpośrednio do Piotra Moskwy pod numer telefonu +48 792 878 969, w godzinach: 8-20, codziennie.
Udział w spotkaniu też można zgłosić na adres e-mail: piotr-moskwa@prokonto.pl
Każdy przesłany list zostaje automatycznie potwierdzony zwrotnym listem.

Wszystkich zainteresowanych informuję, że nikt nie został imiennie upoważniony do zbierania zapisów na spotkanie w imieniu dwóch stron wyżej wymienionych.
W związku z tym prosimy o informacje od przedsiębiorców i właścicieli Autonomii oraz innych zainteresowanych, którzy otrzymali informacje od oszustów. Oszuści mówili lub pisali, że przyjmują zgłoszenia na rzeczone spotkanie.

 

Z poważaniem,
Piotr Moskwa
Prezes / Zarząd
Kancelaria „PrawoMocny”
http://www.kancelaria.prawomocny.org/
Szczecin, 13 kwiecień 2023 rok, godz. 04:17

nach oben